TOKARZ
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
KIGEMA Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zadania:
Przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie
Obróbka detali zgodnie z rysunkiem technicznym
Wykonywanie elementów na podstawie dostarczanych wzorców
Nadzór nad prawidłową pracą maszyny

Wymagania:
Wykształcenie minimum zawodowe
Doświadczenie w pracy na tokarkach manualnych
Zaangażowanie, sumienność i samodzielność

Nasza oferta:
Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia
Zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy
Dodatkowe świadczenia socjalne
Praca w systemie 2 zmianowym

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-wroclaw,oferta,6529544

ul. Fabryczna 10
53-609 Wrocław
DolnośląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6793131727
REGON:
364975231