Operator prasy krawędziowej CNC/Ślusarz
Lokalizacja:
Śląskie, Koziegłowy
Firma:
PRESS-METAL & LASER-METAL
Rodzaj umowy:
Inny rodzaj
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

OPIS STANOWISKA:
-kształtowanie detali z blachy na prasie krawędziowej na podstawie rysunku technicznego,
-drobne prace ślusarskie.

WYMAGANIA:
-wykształcenie min. zawodowe,
-staż pracy ok. 2 lat na podobnym stanowisku,
-umiejętność obsługi komputera,
-umiejętność czytania rysunku technicznego,
-mile widziana znajomość programu AUTOCAD oraz systemu DELEM.

OFERUJEMY:
-bardzo dobre warunki pracy,
-interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-możliwość dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych oraz zdobywania doświadczenia,
-niezbędne narzędzia pracy.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-prasy-krawedziowej-cnc-slusarz-poznan-okolice-kozieglowy-pow-poznanski,oferta,5067201

Piaskowa 2
62-028 Koziegłowy
ŚląskiePL