INŻYNIER PROCESU – obszar spawalni
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Miłoszyce
Firma:
STELWELD Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Chcesz uczestniczyć w rozwijaniu naszej firmy? Świetnie! Twój potencjał to nasz klucz do sukcesu!
JEŚLI:
•posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn)
•masz min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży spawalniczej)
•znasz spawanie w metodzie 135/138
•dobrze znasz rysunek techniczny (w tym rysunek spawalniczy)
•dobrze znasz narzędzia: FMEA oraz lean manufacturing
•komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim

TAK MOŻE WYGLĄDAĆ TWÓJ
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
•optymalizacja i usprawnianie procesów produkcyjnych
•udział w projektach wdrożeniowych
•wdrażanie zmian technicznych na produkcji
•przygotowywanie / aktualizowanie instrukcji pracy
•nadzór nad dokumentacją technologiczną
•mapowanie strumienia wartości
•wdrażanie zasad lean manufacturing

OFERUJEMY:
•warunki do rozwoju i samorealizacji
•udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku
•wyzwania
•dobrą atmosferę pracy
•atrakcyjne wynagrodzenie i nagrody za wyniki
•umowę o pracę
•dofinansowanie biletów do kina, teatru, wejścia na fitness itp.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/inzynier-procesu-obszar-spawalni-jelcz-laskowice-wroclaw-okolice,oferta,6499323

Dziuplińska 19
55-220 Miłoszyce
DolnośląskiePL
NIP:
912-179-50-32
REGON:
20153372