Operator CNC - frezarki - tokarki
Lokalizacja:
Błonie , Grodzisk Mazowiecki, Czosnów, Warszawa
Firma:
CFT PRECYZJA Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

CFT Precyzja Sp. z o.o. została założona w 2004 roku. Głównym filarem działalności firmy jest profesjonalna obróbka metali oraz produkcja podzespołów do różnorodnych gałęzi przemysłu.

OPIS STANOWISKA:
◾obsługa maszyn sterowanych numerycznie;
◾programowanie/obsługa maszyn CNC (frezarki, tokarki);
◾praca z jednym z układów sterowania: Sinumerik, Fanuc, Heidenhain;
◾dobór przyrządów do mocowania detalu, dobór i wymiana narzędzi;
◾ustawianie i wykonywanie detalu zgodnie z rysunkiem technicznym;
◾obsługa urządzeń pomiarowych, prowadzenie pomiarów;
◾dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy;
◾nadzór nad przebiegiem procesu; wprowadzanie korekt, dobór parametrów;
◾współpraca z technologami/programistami.

WYMAGANIA:
◾doświadczenie zawodowe jako operator CNC;
◾kontrola jakości wytworzonych produktów poprzez pomiar metrologiczny;
◾samodzielny dobór i wymiana narzędzi;
◾dobra znajomość rysunku technicznego;
◾znajomość podstaw technologii wykonania.

OFERUJEMY:
◾atrakcyjne wynagrodzenie;
◾stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
◾pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie;
◾możliwość doszkolenia oraz rozwoju zawodowego;
◾prywatną opiekę medyczną.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-cnc-frezarki-tokarki-blonie-okolice-grodzisk-mazowiecki-okolice-legionowo-okolice-nowy-dwor-mazowiecki-okolice-warszawa-okolice-czosnow-pow-nowodworski,oferta,6471928

Polna 6
05-153 Czosnów
MazowieckiePL