OPERATOR LASEROWEGO CIĘCIA BLACH
Lokalizacja:
Dołuje k. Szczecina
Firma:
Metaltechnica Sp. z o.o. sp.k
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis stanowiska:programowanie i obsługa wycinarek laserowych typu CO2 i Fiber,
dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny,
bieżąca kontrola i dbałość o jakość wycinanych detali,
optymalizowanie parametrów procesów laserowego cięcia blach.

Wymagania:
doświadczenie w obsłudze laserów do cięcia blach (typu CO2 i Fiber),
dobra znajomość programu AutoCAD lub pokrewnego,
bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego maszynowego,
znajomość technik kontroli i pomiarów precyzyjnych części metalowych,
mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
znajomość rodzajów i gatunków blach,
zaangażowanie w wykonywaną pracę i elastyczność w działaniu.

Oferujemy:
zarobki od 3000 zł/netto, adekwatne do umiejętności i wyników,
umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
pracę w rozwijającej się firmie,
kartę sportową MULTISPORT,
pakiet socjalny z ZFŚS,
możliwość samorozwoju.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-laserowego-ciecia-blach-szczecin-okolice-doluje-pow-policki,oferta,6436041

Słoneczny Sad 4G
72-002 Dołuje k. Szczecina
PL
NIP:
852-060-39-44
REGON:
810536937