Modelarz Odlewniczy - Pracownik produkcji
Lokalizacja:
Opolskie, Opole
Firma:
ART-ODLEW s.c. Artystyczna Odlewnia Metali
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-wykonywanie wolnych modeli odlewniczych
-wykonywanie płyt podmodelowych do formowania w mułkach formierskich (na piasek)
-wykonywanie płyt podmodelowych do formowania na podciśnieniowej linii formierskiej (możliwość przyuczenia)
-wykonywanie form sylikonowych wykorzystywanych w technologii odlewania metoda wosku traconego (możliwość przyuczenia)

Wymagania:
-doświadczenie na podobnym stanowisku
-dokładność

Oferujemy:
-Stabilną pracę w cenionej firmie o ponad 40-letniej tradycji i międzynarodowych rynkach zbytu
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Pracę w doświadczonym zespole, w rozwijającej się firmie
-Możliwość rozwoju zawodowego

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/modelarz-odlewniczy-pracownik-produkcji-opole,oferta,5061571

Północna 20
45-805 Opole
OpolskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
7542841142
REGON:
160054055