Operator Maszyn CNC - Frezer
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice
Firma:
Z.P.H.U Dremat Jan Bartecki
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Obowiązki:
•frezowanie płaszczyzn, powierzchni kształtowych, pisanie prostych programów,
•sprawdzanie wymiarów i kształtów obrabianych przedmiotów,
•kontrola jakościowa detali na zgodność z powierzoną dokumentacją,
•terminowa i ilościowa realizacja zleceń produkcyjnych.

Wymagania:
•znajomość techniki obróbki skrawaniem CNC,
•umiejętność planowania technologii wykonania oraz dobór narzędzi do skrawania,
•dobra znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych,
•precyzja, zdolności manualne, sumienność, kontrola wykonanych elementów,
•doświadczenie na podobnym stanowisku,
•możliwość przyuczenia do zawodu,
•mile widziana obsługa 5-cio osiowych centr obróbczych na podstawie planów produkcji oraz rysunku technicznego

Oferujemy:
•umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
•pracę w systemie I zmianowym,
•wynagrodzenie miesięczne + premia uznaniowa

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-cnc-frezer-jelcz-laskowice,oferta,6424894

Główna 30 Dziuplina,
55-230 Jelcz-Laskowice
DolnośląskiePL
produkcja:
biuro:
NIP:
912-001-31-22
REGON:
6333613