SPAWACZ
Lokalizacja:
Śląskie, Żywiec
Firma:
VGHP Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Pełny etat
Wynagrodzenie:
4 000,00 - 4 900,00PLN

Firma VGHP sp. z o.o. sp. K, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, specjalizujące się w tworzeniu prototypowych i specjalistycznych urządzeń, modernizacjach oraz serwisie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- spawanie metodami MIG/TIG/MAG stali czarnej i nierdzewnej,
- przygotowanie materiału do spawania poprzez cięcie, gięcie, szlifowanie itp.
- ustawianie parametrów spawania w zależności od materiału i zgodnie z rysunkiem technicznym,
- obsługa narzędzi ślusarskich: wiertarka, giętarka, szlifierka itp.,
- sprawdzanie przygotowanych spoin spawalniczych

WYMAGANIA:
- minimum roczne doświadczenie zawodowe stanowisku spawacza MIG/TIG/MAG,
- aktualne certyfikaty spawalnicze,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami i elektronarzędziami ślusarskimi,
- dokładność, zaangażowanie, dyspozycyjność,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

OFERUJEMY:
- zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
- profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności,
- korzyści pozapłacowe,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail dorota.maka@vghp.com.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska. W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VGHP sp. z o.o. sp. k umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

Stolarska 2
34-300 Żywiec
ŚląskiePL
vghp:
NIP:
5532531686