Programista - operator tokarki CNC
Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków
Firma:
SpecialTech
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Praca na maszynach:
DMG MORI NLX 2500/700 – 4osiowa tokarka CNC z przeciw wrzecionem
DMG MORI Sprint 32/8 + podajnik IEMCA type BOSS 338/32 HD

Opis stanowiska:
samodzielne programowanie i obsługa tokarki CNC w oparciu o dokumentacje techniczną
dobór materiałów z magazynu
dobór narzędzi oraz obróbka na maszynie CNC
praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi
samodzielnie, terminowe wykonywanie elementów według specyfikacji
praca na materiałach takich jak: stal, metale kolorowe i tworzywa sztuczne
organizacja miejsca pracy

Wymagania:
doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem na tokarce CNC / automacie CNC
umiejętność modelowania i przygotowania elementów do produkcji na maszynach CNC
znajomość programów CAD/CAM
znajomość materiałów i parametrów skrawania
doświadczenie przy obróbce metali kolorowych oraz stali
dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność
dobra organizacja czasu pracy
umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
możliwość rozwoju zawodowego
pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
szkolenia zawodowe

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/programista-operator-tokarki-cnc-krakow,oferta,6332646

Kontakt z wystawcą:

SpecialTech
Zawiła 55b
30-390 Kraków
MałopolskiePL
Tel.:
Fax:
Fax:
NIP:
9451941117
REGON:
35650200