Programista CNC/Technolog
Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków
Firma:
PRAGMA Plus sp. j.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
tworzenie dokumentacji AutoCAD
nadzór technologiczny - obróbka skrawaniem nad produkowanymi wyrobami
dobór i wdrażanie nowych programów, narzędzi i urządzeń
optymalizacja procesu technologicznego
opracowywanie i zarządzanie dokumentacją konstrukcyjną, technologiczną i produkcyjną

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne
biegła znajomość programu Autocad –Warunek konieczny
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
kreatywność, samodzielność, operatywność i dynamizm w działaniu
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
znajomość jęz. angielskiego lub/ i niemieckiego umożliwiająca kontakt z klientami zagranicznymi – będzie dodatkowym atutem
czynne prawo jazdy

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę o pracę
szansę rozwoju oraz zdobywanie nowych doświadczeń oraz poznanie innowacyjnych rozwiązań
możliwość szkolenia i poznawania najnowszych technologii wytwarzania
pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole ludzi nastawionych na współpracę
pracę w kulturze kładącej nacisk na jakość, szacunek i zaangażowanie
możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/programista-cnc-technolog-krakow,oferta,6319035

Myśliwska 68
30-718 Kraków
MałopolskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6793091494
REGON:
122829043