Frezer CNC
Lokalizacja:
Kujawsko-Pomorskie, Solec Kujawski
Firma:
Bogner Edelstahl Polska Spółka z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Wymagania:
•doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku
•znajomość rysunku technicznego
•umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych
•odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu zadań

Zakres Obowiązków:
•samodzielna obsługa frezarki sterowanej numerycznie
•posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
•czytanie rysunku technicznego
•obsługa sterowania Heidenhain iTNC530 frezarek CNC
•praca w trybie 3-zmianowym

Oferujemy:
•pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•wynagrodzenie podstawowe plus premia motywacyjna
•szerokie możliwości rozwoju zawodowego
•dodatek kompensujący koszty dojazdu do pracy dla osób zamiejscowych
•pakiet medyczny

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/frezer-cnc-solec-kujawski,oferta,6211355

Unii Europejskiej 21
86-050 Solec Kujawski
Kujawsko-PomorskiePL
NIP:
554-20-76-918