Kierownik Oddziału Remontowego Maszyn i Urządzeń P
Lokalizacja:
Warszawa
Firma:
PIT-RADWAR S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
◾Organizowanie, kierowanie i nadzorowanie pracą podległej komórki organizacyjnej;
◾Przydzielanie zadań zgodnie z planem remontów i na podstawie zgłoszeń awarii oraz nadzorowanie realizacji zadań;
◾Współpraca z komórkami organizacyjnymi w zakresie wymagań branżowych przy wyborze i zakupie nowych maszyn i urządzeń;
◾Zapewnienie stałej współpracy w obszarze działań Oddziału, z komórkami organizacyjnymi Pionu Dyrektora Produkcji;
◾Nadzorowanie prac firm zewnętrznych wykonujących pracę na terenie Spółki w obszarze zadań Oddziału;
◾Przygotowywanie raportów, sprawdzań i analiz z zakresu prac realizowanych w Oddziale;
◾Sporządzanie i zatwierdzanie protokołów z prac remontowych maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującym procesem;
◾Przyjmowanie zleceń od użytkowników maszyn i urządzeń nieobjętych planem remontów, organizowanie i zapewnienie ich wykonania;
◾Sporządzanie planu inwestycji i planów komórki organizacyjnej na potrzeby stanowisk pracy będących w jego zakresie kierowania;
◾Nadzorowanie prawidłowości gospodarki materiałowej, materiałów pomocniczych oraz na stanowiskach pracy obejmujących maszyny i urządzenia będące w dyspozycji Działu;
◾Wykonywanie okresowych przeglądów warunków BHP i ochrony środowiska w ramach zleceń pokontrolnych firm zewnętrznych i instytucji państwowych;
◾Nadzorowanie przestrzegania obowiązujących procedur i instrukcji dotyczących Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskiem oraz BHP;

Wymagania:
◾Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki Mechanika i budowa maszyn, Inżynieria produkcji;
◾Znajomość układów mechanicznych, pneumatycznych i hydrauliki siłowej;
◾Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników;
◾Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
◾Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
◾Biegłe posługiwanie się pakietem MS Office;
◾Znajomość pakietu MS CAD;
◾Znajomość systemu klasy ERP

Dodatkowym atutem będzie:
◾Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
◾Posiadanie uprawnień Dozoru Grupa 2 w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym;
◾Posiadanie uprawnień do pracy na wysokości;
◾Posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:
◾umowę o pracę,
◾stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
◾pracę w młodym zespole wśród profesjonalistów,
◾opiekę medyczną,
◾pakiet socjalny.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/kierownik-oddzialu-remontowego-maszyn-i-urzadzen-produkcyjnych-k-m-warszawa,oferta,6278724

ul. Poligonowa 30
04-051 Warszawa (Centrala)
MazowieckiePL
Centrala:
Dział handlowy:
Sekretariat:
Fax:
NIP:
5250009298
REGON:
141301063