TECHNOLOG
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Ćmachowo
Firma:
GELG Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
analiza zapytań ofertowych z uwzględnieniem możliwości technologicznych Spółki,
sporządzanie trójwymiarowych modeli wyrobów,
opracowywanie kosztorysów, kalkulacji i ofert dla klientów zewnętrznych,
definiowanie procesów technologicznych dla wyrobów,
sporządzanie i kontrola dokumentacji konstrukcyjnej, technologicznej i montażowej,
opracowywanie rozwiązań technologicznych usprawniających procesy produkcyjne.

Oczekiwania:
wykształcenie wyższe,
znajomość czytania i wymiarowania dokumentacji technicznej,
znajomość programu Auto- Cad, Solid, pakietu Office.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/technolog-cmachowo-pow-szamotulski,oferta,6239145

64-510 Ćmachowo
64-510 Ćmachowo
WielkopolskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
7631761539