USTAWIACZ PRAS HYDRULICZNYCH I MIMOŚRODOWYCH
Lokalizacja:
Lubuskie, Słubice
Firma:
KOHL-GROUP Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Rodzaj umowy:
Inny rodzaj

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-wprowadzanie programów, ustawianie i obsługa maszyn,
-wykonywanie elementów zgodnie z rysunkiem,
-wypełnianie kart stanowiskowych,
-obsługa urządzeń kontrolno – pomiarowych,
-dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn i przyrządów,
-dbałość o jakość wyprodukowanych elementów,
-dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy -5S.

Wymagania:
-wykształcenie min. zawodowe,
-min. 2 letnie doświadczenie jako ustawiacz pras,
-umiejętność posługiwania się środkami kontrolno – pomiarowymi,
-umiejętność czytania rysunku technicznego,
-otwartość na pracę w systemie zmianowym,
-rzetelne wykonywanie powierzonych czynności,
-umiejętność pracy zespołowej,
-odpowiedzialność, punktualność, dokładność,
-dyspozycyjność, zaangażowanie.

Oferujemy:
-pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
-dobre warunki pracy i płacy.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/ustawiacz-pras-hydrulicznych-i-mimosrodowych-slubice,oferta,5061004?sug=oferta_bottom_ss_2

Osiedle Przemysłowe 8
69-100 Słubice
LubuskiePL
NIP:
5981582865
REGON:
80146388