Tokarz - Frezer
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Legnica
Firma:
Eckert Automatyka Spawalnicza Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:

obsługa obrabiarek CNC (toczenie, frezowanie) i tokarek i frezarek konwencjonalnych

Wymagania:
wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
znajomość rysunku technicznego
znajomość obsługi narzędzi skrawających
znajomość posługiwania się przyrządami pomiarowymi
mile widziana znajomość sterownika Fanuc

Oferujemy:
pracę w nowoczesnej firmie
stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
wynagrodzenie zasadnicze i premię miesięczną
pakiet opieki medycznej
dofinansowanie do karty Multisport

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https:https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-frezer-legnica-lubin-okolice%2Coferta%2C6110006

ul. Pawicka 4c
59-220 Legnica
DolnośląskiePL