Frezer
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
KIGEMA Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zadania:
-Przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie
-Obróbka detali zgodnie z rysunkiem technicznym
-Wykonywanie elementów na podstawie dostarczanych wzorców
-Nadzór nad prawidłową pracą maszyny

Wymagania:
-Wykształcenie minimum zawodowe
-Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
-Doświadczenie w pracy na frezarkach manualnych
-Zaangażowanie, sumienność i samodzielność
-Umiejętność wykonywania pomiarów następującymi narzędziami – mikrometr metryczny, średnicówka, czujnik zegarowy.

Nasza oferta:
-Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia
-Zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy
-Dodatkowe świadczenia socjalne
-Praca w systemie 2 zmianowym

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/frezer-wroclaw,oferta,6089645

ul. Fabryczna 10
53-609 Wrocław
DolnośląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6793131727
REGON:
364975231