Operator giętarek CNC
Lokalizacja:
Poznań
Firma:
"DAGAT-ECO" sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Obowiązki na stanowisku:
Docelowo do zadań na tym stanowisku będzie należała obsługa giętarki CNC, przezbrajanie jej, ustawianie, gięcie elementów oraz kontrola półfabrykatów po gięciu - po wcześniejszym przeszkoleniu

Wymagania
-mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn CNC (nie wymagane)
-wyobraźnia przestrzenna
-umiejętność obsługi komputera
-gotowość do pracy na trzy zmiany

Oferta
-praca od zaraz na podstawie umowy o pracę
-możliwość doskonalenia umiejętności w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-trzyzmianowy system czasu pracy
-stabilny i motywacyjny system wynagradzania
-prywatne ubezpieczenie medyczne

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-gietarek-cnc-rowniez-do-przyuczenia-poznan,oferta,6066078

ul. Św. Trójcy 14
61-477 Poznań Poznań
PL
Tel.:
Fax:
Fax:
NIP:
7831008947