Operator automatów tokarskich
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Legnica
Firma:
SANHA Polska Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Obowiązki na stanowisku:
-obsługa automatów tokarskich,
-właściwe wykorzystanie maszyn i urządzeń,
-wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z planem,
-zapewnienie maksymalnego wykorzystania czasu pracy maszyn i minimalizacja czasu wymiany narzędzi.

Wymagania wobec kandydatów:
-min. roczne doświadczenie w pracy przy maszynach produkcyjnych,
-wykształcenie średnie lub zawodowe o profilu technicznym (preferowane techniczne mechaniczne),
-znajomość rysunku technicznego,
-umiejętność obsługi suwmiarki i mikrometru,
-umiejętność obsługi komputera w stopniu min. podstawowym,
-zaangażowanie, dokładność,
-gotowość do pracy w systemie III- zmianowym,
-umiejętność pracy w zespole.

Oferta firmy:
-umowa o pracę w systemie III- zmianowym,
-karta prywatnej opieki medycznej,
-praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-automatow-tokarskich-legnica,oferta,5048110?sug=oferta_bottom_ss_8

Poznańska 49
59-220 Legnica
DolnośląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6911972076