Banery w profilu użytkownika

Być może pewnego dnia Twoja firma ogłosi światu nowy produkt. Lub osiągnie strategiczny cel, który wprawi klientów w osłupienie. Być może szukasz nowych klientów, bądź zmieniasz szatę graficzną strony internetowej swojej firmy i chcesz się nią pochwalić. Być może wprowadzasz promocję, która zrobi ogromną różnicę w budżetach i zasobach Twoich partnerów biznesowych. Być może... coś takiego dzieje się właśnie teraz. I trzeba działać szybko.

Potrzebujesz banera reklamowego, który błyskawicznie trafi do świadomości uczestników rynku. Zwykle trzeba przemyśleć szatę graficzną, stworzyć slogan, wybrać miejsce publikacji i rozmiar.

Jednak jako członek społeczności portalu Metale.pl otrzymujesz w pakiecie ze swoim profilem katalog dedykowanych banerów. Możesz wybrać, kiedy, który i gdzie aktywować, aby pracował na Twoje cele strategiczne i taktyczne. W postaci pierwotnej, albo dostosowanej do aktualnego planu.

Jak to działa?

Obecnie, po zalogowaniu do swojego konta na portalu Metale.pl najprawdopodobniej zobaczysz zaślepki banerów reklamowych ( we wszystkich dostępnych rozmiarach ), informujące o możliwości wykupienia miejsca reklamowego. Po kliknięciu w reklamę informacyjną, zobaczysz cennik.

Co dzieje się za kulisami?

Zespół naszych grafików pracuje nad stworzeniem spersonalizowanej reklamy dla każdej firmy i sukcesywnie uzupełnia profile użytkowników propozycjami banerów. Dlatego coraz większa liczba zalogowanych, zamiast zaślepek, zobaczy swoje banery reklamowe, gotowe do pracy!

Jeżeli zamiast swojej kolekcji widzisz zaślepki, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy zaczynając wiadomość od treści: Wypełnienie banerami. Postaramy się przygotować Twoje reklamy poza obowiązującą kolejką!

Zamawianie publikacji

Kiedy pojawi się ten odpowiedni moment, możesz aktywować któryś ze swoich banerów. Wystarczy skontaktować się z nami przez wspomniany formularz kontaktowy podając rozmiar, miejsce publikacji na portalu i dodając ewentualne uwagi co do treści.

Nasz zespół skontaktuje się z Tobą tuż przed publikacją.

Udostępnij:

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.