Pozycjonowanie

W przypadku pozycjonowania stron internetowych zdecydowanie polecamy nasze pakiety:

  • zależnie od wielkości pakietu będziemy co miesiąc tworzyli określoną ilość linków do strony

  • w każdym z nich dostępne są dodatkowe godziny, które mogą być przeznaczone na dodatkowe prace analityczne lub optymalizacyjne na stronie

  • wielkość pakietów można zmieniać w trakcie trwania umowy

  • niezależnie od wielkości pakietu zapewniamy przejrzyste raporty miesięczne oraz stały kontakt ze Specjalistą SEO.

Pozycjonowanie to długoterminowe działanie, które dopiero z czasem przynosi efekty. W przypadku nowych stron pierwszy okres (zwykle 2-3 miesiące) to budowanie zaufania strony w Google i prace przygotowawcze do dalszych działań - dopiero później zaczynamy skupiać się na wzroście pozycji słów kluczowych, które to działania trwają przez kolejne miesiące. Pozycjonując nie stosujemy automatycznych metod i wszystkie działania wykonujemy ręcznie, dzięki temu minimalizujemy ryzyko otrzymania kary od Google. Nasze działania nie są nastawione na jak najszybszy wzrost pozycji, ale bezpieczeństwo Klientów: wiemy, że systematyczna praca nad budową naturalnie wyglądającego profilu linkowego strony daje lepsze rezultaty niż nagły wzrost pozycji, który zazwyczaj kończy się karą od Google. Co ważne: nasze pakiety poza linkami zawierają też dodatkowe godziny, które można przeznaczyć na prace analityczne i optymalizacyjne.

Integralnym elementem działań w pierwszym etapie będzie Audyt - ponieważ najczęściej to najlepsza inwestycja we własny serwis. Po wdrożeniu zaleceń wzrosną pozycje wielu słów kluczowych ujętych w treści strony. Audyt jest również pierwszym i najważniejszym krokiem przed aktywnym pozycjonowaniem. Jeśli Audyt zostanie poprawnie wdrożony, nastąpi poprawa jakości ruchu pozyskiwanego z Google oraz wzrośnie ilość wizyt. Taki sukces osiągamy w 100% przypadków wdrożonych Audytów.

Na podstawie strony internetowej – adresu, konkurencji, trudności branży oraz słów kluczowych zaproponujemy odpowiednie pakiety, dopasowane do potrzeb strony.

Umowy podpisywane są na minimum 3 miesiące, a po drugim miesiącu obowiązuje miesiąc wypowiedzenia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej napisz do mnie arek.ignasiak@metale.pl

Udostępnij:

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.