19.01.2021

-

Nowe daty targów, nowe możliwości dla firm

 

Targi w Krakowie opublikowały daty imprez przemysłowych planowanych na drugą połowę 2021 roku. W kalendarzu znajdziemy cenione od lat wydarzenia oraz kilka interesujących nowości. Jak zdradzają organizatorzy, trwają intensywne przygotowania do nadchodzącego sezonu.

 

- Ostatnie, trudne miesiące wiele nas nauczyły. Udowodniły, że nigdy nie należy się poddawać,
a jedynie udoskonalać to, w czym się jest najlepszym i najskuteczniejszym. My specjalizujemy się
w targach i od ponad 20 lat organizujemy je na najwyższym, światowym poziomie. Miesiące przestoju dały nam czas na opracowanie i wdrożenie nowych pomysłów. Dlatego jesteśmy przekonani, że nadchodzący sezon będzie wyjątkowy i dla wszystkich uczestników opłacalny. Czas powrócić na właściwe tory. – zapowiada Wiceprezes Targów w Krakowie, Ewa Woch.

 

Targi KOMPOZYT EXPO®, Targi SYMAS®/MAINTENANCE

W dniach 29-30.09.2021 odbędą się 11. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®, 13. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS® i 13. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE. Wydarzenia te stały się dla wielu firm obowiązkowym punktem w kalendarzu. Podczas tegorocznych targów MAINTENANCE, szczególny nacisk położony zostanie na zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy oraz oświetlenia przemysłowego. Targi SYMAS® nadal rozwijać będą tematykę filtracji i separacji materiałów sypkich i masowych.
Z niecierpliwością czekamy na Targi KOMPOZYT-EXPO®, które w roku 2020 nie mogły się odbyć, ale dały nam fantastyczny przedsmak możliwości podczas listopadowej konferencji online CLICK-WATCH-TALK KOMPOZYT-EXPO®.

 

Targi FASTENER-POLAND®, ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW, INTER TECH TOOLS

W dniach 5-7.10.2021 odbędą się 5. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER-POLAND® oraz dwie nowe imprezy: ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW
i Międzynarodowe Targi Elektronarzędzi i Wyposażenia Warsztatów INTER TECH TOOLS. Targi
w Krakowie z ogromnym wyczuciem reagują na potrzeby rynku i nowe trendy. Po sukcesie Targów FASTENER POLAND® rozszerzają działania, podejmując bliską współpracę z Polskim Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Montażu oraz New Tech EXPO Sp. z o.o. Dzięki temu przedstawiciele branży przemysłowej w październiku będą mogli spotkać się na dwóch nowych imprezach. ASSEMBLY GO dotyczyć będzie zagadnień montażu przemysłowego. To przestrzeń tworzona z myślą o osobach decyzyjnych, inżynierach i projektantach związanych zarówno z automatycznymi procesami montażowymi, jak i wyspecjalizowanymi w tematyce ręcznych narzędzi montażowych o charakterze pneumatycznym. Targi INTER TECH TOOLS poświęcone będą elektronarzędziom, narzędziom ręcznym, pneumatycznym, pomiarowym, wyposażeniu warsztatów, artykułom ściernym, oprzyrządowaniu oraz artykułom BHP i odzieży roboczej.

 

Wielki powrót

Po czterech latach nieobecności powracają Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-7.10.2021 w EXPO Kraków. Organizatorzy zdradzają, że decyzję o ponownej organizacji targów podjęli za namową wielu firm, które w rozmowach podkreślają, iż w Krakowie robi się zawsze dobre interesy. Stolica Małopolski, położona pomiędzy Podkarpaciem a Śląskiem, niezmiennie pozostaje  przemysłowym sercem Polski. Nadchodząca edycja zostanie uzupełniona o nowe, aktualne tematy i z całą pewnością będzie jednym z najbardziej „gorących” wydarzeń tego sezonu.

 

Zanim nadejdzie jesień

Jakie spotkania przygotowały Targi w Krakowie dla branży przemysłowej w pierwszym półroczu 2021 roku? Już 9-11.03.2021 Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie zapraszają na Targi INNOFORM® w formie online.  Pierwszego dnia odbędzie się międzynarodowa konferencja poświęcona niezwykle istotnym dla branży narzędziowej zagadnieniom ECO-DESIGN oraz circular economy. Ponadto po raz pierwszy poruszona zostanie tematyka pozycji i roli branży narzędziowej w rozwoju polskiej gospodarki. Kolejne dwa dni to tradycyjnie branżowa giełda kooperacyjna oraz prezentacje firm przedstawiające najnowsze usługi i produkty powiązane z branżą narzędziową. Również w marcu odbędzie się druga odsłona konferencji, która spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem branży przemysłowej  - CLICK-WATCH-TALK KOMPOZYT-EXPO®. Wiosną webinary z ekspertami planuje również zespół Targów SYMAS®/MAINTENANCE.  Pierwszymi targami przemysłowymi, które odbędą się w tradycyjnej formie, będą 13. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. Wydarzenie odbędzie się  w dniach 9-10.06.2021 w EXPO XXI Warszawa. Są to targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów. W tym roku tematami przewodnimi będą szeroko rozumiana ekologia opakowań oraz opakowania dla e-commerce.

 

Idzie nowe

Cały świat się zmienia, a wraz z nim zmieniają się targi. Firma Targi w Krakowie udowodniła, że odnajduje się również jako organizator spotkań online. Z powodzeniem zrealizowała liczne specjalistyczne webinary. Te doświadczenia z pewnością zostaną wykorzystane podczas jesiennych wydarzeń, bowiem już dziś organizatorzy zapowiadają, że tradycyjne targi będą poszerzone o liczne działania wirtualne. - Pandemia pokazała, że umiejętność szybkiego i elastycznego reagowania na zmiany jest kluczowa w biznesie. Jeśli dziś nie zadbamy o promocję, o rozwój, jutro może być za późno. Dlatego warto wykorzystywać możliwości, które dają targi, spotkania, eventy. – dodaje Wiceprezes Targów w Krakowie, Ewa Woch

 

Warto również podkreślić, iż koncepcja targów w nowym reżimie sanitarnym będzie obowiązywała również podczas nadchodzących wydarzeń. EXPO Kraków zdało już egzamin z bezpieczeństwa podczas minionych imprez, które odbyły się na chwilę przed ponownym „zamrożeniem” branży. Wprowadzone procedury sprawiły, że każdy czuł się bezpiecznie i komfortowo.

 

Szczegóły dostępne są na stronie:

www.targiprzemyslowe.pl

 

Udostępnij:

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.