16.04.2019

DMIUT 2019

Międzynarodowa,  VIII edycja konferencji Diagnostyka Materiałów i Urządzeń Technicznych, to pełne innowacji połączenie wystąpień, prezentacji, networkingu i dyskusji panelowych. DMIUT 2019 to spotkanie ekspertów kadry technicznej, technologii NDT i instytucji nadzoru i wsparcia. Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu w gronie najlepszych specjalistów z kraju i ze świata.

Konferencja promuje i propaguje najnowsze trendy i rozwiązania z zakresu badań nieniszczących – głównie materiałów stalowych - pod kątem poprawy efektywności oraz bezpieczeństwa w przemyśle i gospodarce. Szczególnym obszarem zainteresowania są techniki bazujące na właściwościach magnetycznych stali. Metody te pozwalają zarówno na wykrywanie już istniejących defektów, jak również na diagnostykę prewencyjną oraz monitoring, m.in. w zakresie wyznaczania stanu naprężenia oraz zmian mikrostrukturalnych.

Podczas konferencji naukowcy z czterech kontynentów zaprezentują aktualne trendy i kierunki prac badawczych w zakresie diagnostyki prewencyjnej stali na różnych etapach eksploatacji , zjawiska magnetyczne jako baza rozwoju innowacyjnych technik NDT oraz badania podstawowe na rzecz diagnostyki właściwości eksploatacyjnych stali.

Nowa, otwarta formuła pozwoli uczestnikom czynnie uczestniczyć w prezentacjach, referatach i sesjach plakatowych. Dodatkowo, specjalnie zaaranżowana przestrzeń pozwoli na aktywny networking i dyskusje panelowe ekspertów z branży.

Nie ukrywamy, że zależy nam na pokazaniu uczestnikowi nie tylko wiedzy międzynarodowych naukowców, ale również na pokazaniu nowych technologii i aparatur diagnostycznych… a co więcej w tym roku otwieramy się również na obecność startupów dla których tworzymy innowacyjną przestrzeń i specjalny konkurs! – podkreślają organizatorzy.

VIII międzynarodowa  konferencja Diagnostyka Materiałów i Urządzeń Technicznych rozpocznie się już 29 marca 2019, w gdańskim hotelu Almond, ale już dziś możecie Państwo zostać uczestnikami tej wyjątkowej konferencji, kupując bilet na stronie internetowej http://dmiut.nntlab.com

KONTAKT

Współpraca:                                                                         Program:                      

Julia Sekieta;                                                                                                Adam Augustyniak

julia.sekieta@2pi.media; 887 773 701                                                    adam.augustyniak@nntlab.com; 502 060 080

Natalia Graban;

natalia.graban@2pi.media; 887 220 200

Źródło: DMIUT
Udostępnij:

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.