24.04.2017

SPARTUS® uchwyt spawalniczy na medal

Podczas XII Targów Technologii i Urządzeń do Spawania w Kielcach uchwyt spawalniczy SPARTUS Pro 225F Long Neck TIG został nagrodzony medalem w kategorii: SPAWALNICTWO 2017.

W uchwycie zastosowano następujące rozwiązania:

  • Innowacyjny system Long Neck TIG
  • Ergonomiczną rękojeść z wymiennym mikrowyłącznikiem
  • Pakiet elastycznych przewodów o podwyższonych parametrach

Podstawą systemu Long Neck TIG jest giętki korpus palnika z wymiennymi główkami – do wyboru jest 7 różnych główek palnika. Dodatkowo palnik wzbogacony jest o zestaw giętkich przedłużek do długości 100mm oraz 150mm. Tak przygotowany system posiada 27 kombinacji rozwiązań palnika, a wymienne główki kompatybilne są z bogatym asortymentem części eksploatacyjnych. Przezbrojenie palnika zajmuje od kilku do kilkunastu sekund.

  • Jeden, uniwersalny uchwyt spawalniczy zaspokaja większość potrzeb podczas spawania metodą TIG
  • Wzrost wydajności spawania – skrócony czas wymagany do przezbrojenia palnika
  • Likwidacja barier technologicznych – możliwość spawania w miejscach trudnodostępnych

SPARTUS® sprzęt spawalniczy na miarę dzisiejszych potrzeb

Producent nagrodzonego uchwytu działa w branży spawalniczej od ponad 20 lat. Od samego początku działalności stara się wychodzić naprzeciw potrzebom spawaczy, czego owocem było powstanie marki SPARTUS®. Dzisiaj marka SPARTUS® to szeroki wachlarz urządzeń i akcesoriów do spawania metodami MIG/MAG, TIG, MMA oraz do cięcia plazmowego.

Produkcja uchwytów do spawania metodą TIG to jedna z kilku wiodących specjalizacji marki. Producent może pochwalić się największym wyborem dostępnych rozwiązań i tym, że wykonuje podłączenie do większości markowych urządzeń spawalniczych. A co odróżnia uchwyty SPARTUS® od pozostałych? Każdy uchwyt TIG oznaczony logotypem SPARTUS® to napisana ręcznie odrębna historia, ponieważ został on wykonywany na indywidualne zamówienie spawacza.

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.