Operator Maszyn CNC
Lokalizacja:
Śląskie, Kamienica Polska
Firma:
Metal Team Centrum Technologiczne
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-obsługa maszyn CNC, w tym maszyn wielozadaniowych (tokarko-frezarka)
-wykonywanie detali według dostarczonych rysunków i programów CNC
-wstępna kontrola jakości obrabianych detali
-konserwacja oraz utrzymanie w dobrym stanie maszyn i miejsca pracy

Wymagania:
-doświadczenie w pracy na maszynach CNC
-wykształcenie minimum średnie techniczne
-dobra znajomość rysunku technicznego
-dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
-sumienność i rzetelność

Oferujemy:
-szkolenia wdrażające do pracy
-możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektywności pracy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-cnc-wanaty-pow-czestochowski,oferta,6011572

Wanaty, ul. Warszawska 2E
42-260 Kamienica Polska
ŚląskiePL