Operator maszyn CNC do cięcia
Lokalizacja:
Śląskie, Mysłowice
Firma:
JACQUET Polska Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska pracy:
-Pragniemy zaoferować pracę na stanowisku operatora maszyn CNC do cięcia stali.
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat w międzynarodowej firmie.

Wymagania:
-odpowiedzialność
-zaangażowanie
-łatwość w przyswajaniu wiedzy dot. obsługi maszyn CNC
-dobra kondycja fizyczna
-dyspozycyjność
-uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic z poziomu roboczego będą dodatkowym atutem w czasie rekrutacji
-znajomość maszyn tnących oraz technologii cięcia (laserowego, plazmowego, WJ, cięcia mechanicznego) mile widziana (nie jest to jednak warunek konieczny - jeżeli kandydat wykaże chęć rozwoju i doskonalenia zawodowego)

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-cnc-do-ciecia-myslowice,oferta,6038268

Karola Miarki 36
41-400 Mysłowice
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
9542187577
REGON:
273721802