TOKARZ UNIWERSALNY / CNC
Lokalizacja:
Małopolskie, Stara Wieś
Zakład Budowy Maszyn i Systemów Sterowania Kuczmierczyk Mariusz
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-znajomość technik obróbki skrawaniem (toczenie na tokarkach uniwersalnych),
-obsługa i programowanie obrabiarek CNC (SINUMERIC),
-wykonywanie elementów zgodnie z projektem technicznym,
-współpraca z technologami/programistami,
-utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Wymagania:
-doświadczenie na podobnym stanowisku tokarz,
-wykształcenie minimum zawodowe,
-bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
-znajomość zasad skrawania,
-umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
-dyspozycyjność do pracy zmianowej,
-dokładność, rzetelność, sumienność.

Oferujemy:
-umowę o pracę,
-pracę 2 zmianowa,
-możliwość szkoleń,
-wynagrodzenie uzależnione od stopnia kwalifikacji.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-uniwersalny-cnc-stara-wies-pow-bielski,oferta,6028283

Działkowa 7
43-330 Stara Wieś
MałopolskiePL
NIP:
9372311994
REGON:
72374500