Programista maszyn CNC
Lokalizacja:
Łódź
Firma:
REZAL
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-programowanie, ustawianie i obsługa maszyn sterowanych numerycznie
-przygotowywanie rysunków pod maszyny cnc
-rysunki pomocnicze produkcyjne
-praca na programach igems, jcam

Wymagania:
-bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
-umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
-znajomość programów typu autocad
-znajomość programów office
-odpowiedzialności, dokładności i skrupulatności, umiejętność analitycznego myślenia
-komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
-doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej
-wykształcenie min. średnie

Oferujemy:
-stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
-możliwość rozwoju oraz szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje
-opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/programista-maszyn-cnc-lodz,oferta,6018748

Kontakt z wystawcą:

REZAL
św. Teresy 103d
91-222 Łódź
PL