Operator obrabiarek numerycznych CNC
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Poznań
Firma:
ZAKŁADY METALURGICZNE POMET S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie [3-osie] (sinumerik 810, numerik),
-Realizacja programu obróbczego zgodnie z obowiązującymi harmonogramami, instrukcjami i procedurami,
-Ustawianie baz obróbczych, modyfikacja programów, parametrów oraz korekcji długości narzędzi,
-Wdrażanie technologii nowych wyrobów na maszynie,
-Pomiar zgodności wykonanych wyrobów,
-Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi,
-Praca 3-zmianowa.

Wymagania:
-Praktyczna znajomość i umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz, średnicówka, czujnik zegarowy itp.),
-Znajomość rysunku technicznego,
-Chęć nauki,
-Podstawowe umiejętności obsługi maszyn CNC,
-Znajomość G-kodu,
-Wiedza dotycząca obróbki skrawaniem będzie dodatkowym atutem,
-Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn sterowanych numerycznie (frezarki),
-Umiejętność wdrażania nowych wyrobów na maszynie.

Oferujemy:
-Umowę o pracę (po okresie próbnym),
-Możliwość doszkolenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
-Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej,
-Miłą atmosferę w pracy.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-obrabiarek-numerycznych-cnc-nastawiacz-poznan,oferta,6005784

Krańcowa 20
61-037 Poznań
WielkopolskiePL