Frezer CNC
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
PIT-RADWAR S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

OPIS STANOWISKA:
-Wykonywanie szeroko rozumianych prac frezarskich (frezowanie, cięcie, nawiercanie, wiercenie, gwintowanie, wytaczanie);
-Obsługa obrabiarek CNC (sterowanie GSK 980) – typ obrabiarki CNC PROFI 7040;
-Wdrażanie programów na obrabiarkach CNC;
-Pisanie programów na sterowniku maszyny;
-Obsługa komputera PC;
-System pracy II zmianowy.

WYMAGANIA:
-Wykształcenie średnie techniczne o profilu mechanicznym (preferowana specjalność – obróbka skrawaniem);
-Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na obrabiarkach CNC;
-Znajomość metaloznawstwa;
-Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
-Chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

OFERUEJMY:
-umowę o pracę,
-stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
-pracę w młodym zespole wśród profesjonalistów,
-podstawową opiekę medyczną,
-pakiet socjalny.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-obrobki-wiorowej-i-elektroerozyjnej-frezer-cnc-k-m-wroclaw,oferta,6031600

ul. Poligonowa 30
04-051 Warszawa (Centrala)
MazowieckiePL
Centrala:
Dział handlowy:
Sekretariat:
Fax:
NIP:
5250009298
REGON:
141301063