Operatora maszyn CNC
Lokalizacja:
Mazowieckie, Jawczyce
WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" w Warszawie Spółka Akcyjna
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali,
-ocena stanu i wymiana narzędzi obróbczych,
-wprowadzanie korekt do programów obróbczych,
-realizacja pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z planem kontroli,
-konserwacja maszyn, usuwanie prostych usterek,
-praca w oparciu o zasady BHP i procedury wewnętrzne Systemu Zarządzania Jakością,

Wymagania:
-mile widziane wykształcenie: techniczne – preferowane obróbka skrawaniem,
-mile widziana praktyka zawodowa: 1 rok przy realizacji produkcji seryjnej,
-znajomość obsługi obrabiarek, szlifierek lub automatów tokarskich,
-znajomość rysunku technicznego,

OFERUJEMY:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-bezpłatną, prywatną opiekę medyczną,
-dofinansowanie do programu sportowego,
-bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-cnc-warszawa-jawczyce-pow-warszawski-zachodni,oferta,5985139

Piastowska 67
05-850 Jawczyce
MazowieckiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
525-000-08-60
REGON:
12078978