Spawacz / Ślusarz
Lokalizacja:
Lubelskie, Lublin
Firma:
Zakład Obróbki Metali KOMECH Edward Kostrubiec
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

WYMAGANIA:
-W przypadku spawacza wymagane uprawnienia MIG/MAG lub TIG
-mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn do obróbki metalu i pras mechanicznych
-zdolności manualne
-kwalifikacje ZSZ- branży metalowej
-umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-Wykonywanie prac spawalniczych
-Drobne prace ślusarskie

OFERUJEMY:
-Ciekawą i ambitną pracę
-pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
-Możliwość szkolenia, rozwoju zawodowego
-Wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania i umiejętności zawodowych

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/spawacz-slusarz-lublin,oferta,6019836

Al. Warszawska 125
20-824 Lublin
LubelskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
7120309850
REGON:
8418503