Operator Frezer
Lokalizacja:
Śląskie, Tarnowskie Góry
Firma:
MARBACH Polska Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Samodzielna praca przy obsłudze maszyn sterowanych numerycznie
-Przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie
-Obróbka detali zgodnie z rysunkiem technicznym
-Kontrola wykonanych detali zgodnie z dokumentacją techniczną, wykonywanie pomiarów

Wymagania:
-Min. 1 rok doświadczenia
-Dobra znajomość rysunku technicznego
-Dobra znajomość narzędzi skrawających
-Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno – pomiarowymi
-Mile widziana umiejętność programowania maszyn
-Umiejętność pracy w zespole
-Sumienność i dokładność

Oferujemy:
-Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
-Umowa o pracę
-Atrakcyjne warunki finansowe
-Możliwość rozwoju zawodowego

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-frezer-tarnowskie-gory,oferta,6008311

Zagórska 132
42-680 Tarnowskie Góry
ŚląskiePL