Ślusarz - Mechanik
Lokalizacja:
Zachodniopomorskie, Różańsko
Firma:
"Hydropol" Zakład Hydrauliki Siłowej
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Naprawa elementów hydrauliki siłowej, maszyn i urządzeń budowlanych.
-Przestrzeganie ustalonego w zakładzie pracy porządku, dbać o dobro zakładu pracy, chronić jego mienie, oraz zachowywać w tajemnicy informacje, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę,
-Wykonywać swoja pracę sumiennie i rzetelnie, stosować się do wydawanych wskazówek przełożonych, dbać o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu, oraz o porządek i ład w miejscu pracy.

Wymagania:
-Wykształcenie zawodowe
-Mile widziane umiejętności tokarskie, frezerskie, szlifierskie, spawalnicze, na wytaczarce, obróbka metali, zakuwanie węży hydr.
-Uczciwość, bez nałogów, kultura osobista.

Oferujemy:
-Bardzo dobre warunki pracy takie jak: wynagrodzenie, umowa na stałe po okresie próbnym, miła i przyjazna atmosfera.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/slusarz-mechanik-mysliborz-okolice-debno-okolice-rozansko-pow-mysliborski,oferta,5978082

RÓZAŃSKO 4 B
74-311 Różańsko
ZachodniopomorskiePL
NIP:
5971004090