Szlifierz narzędziowy
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Poznań
Firma:
eCONTROL
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-szlifowanie elementów do maszyn, wykrojników i form, tj. wałki, matryce, stemple, itp.
-ostrzenie narzędzi
-praca przy regeneracji narzędzi i przyrządów montażowych

Wymagania:
-wykształcenie zawodowe
-min. 2 lata pracy jako szlifierz narzędziowy
-znajomość obłsugi szlifierki do wałków, otworów, płaszczyzn, szlifierki narzędziowej
-dobra znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:
-umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
-stabilne warunki finansowe
-możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia, nowych umiejętności i wiedzy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/szlifierz-narzedziowy-poznan,oferta,5995387

Kontakt z wystawcą:

eCONTROL
Skawińska 37
61-333 Poznań
WielkopolskiePL
NIP:
7822271065
REGON:
301330463