Operator Maszyn CNC
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Poznań
Firma:
HT Laser
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Obsługa maszyn CNC
-Wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną
-Przygotowanie maszyn - przezbrajanie i ustawianie parametrów konfiguracyjnych
-Dbałość o stan techniczny maszyn oraz nadzorowanie ich działania
-Kontrola jakościowa wykonanej pracy

Wymagania:
-Znajomość rysunku technicznego
-Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
-Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic
-Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
-Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
-Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Umowę o pracę
-Dofinansowanie wypoczynku
-Dofinansowanie karty Multisport
-Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-cnc-prasa-krawedziowa-laser-poznan,oferta,5939230

Kontakt z wystawcą:

HT Laser
Mogileńska 50
61-044 Poznań
WielkopolskiePL
NIP:
5222991353