Tokarz/Frezer
Lokalizacja:
Śląskie, Tarnowskie Góry
Firma:
Elektrocarbon-Galwan Spółka z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-obrabianie elementów na tokarkach, szlifierkach i frezarkach manualnych
-toczenie, frezowanie, szlifowanie i obróbka ręczna elementów
-wykonywanie i naprawianie narzędzi skrawających (noże tokarskie, frezy, gwintowniki itp.)
-dobór narzędzi i parametrów obróbki
-dbanie o stan techniczny powierzonych maszyn oraz o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
-wykształcenie kierunkowe
-bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
-umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:
-dobre warunki pracy
-wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy i zaangażowania
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-frezer-tarnowskie-gory,oferta,5956798

Czarnohucka 10
42-600 Tarnowskie Góry
ŚląskiePL
NIP:
6452516892
REGON:
241746448