Operator centrum obróbczego CNC
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
BIURO TECHNICZNE BOMAR
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres Obowiązków:
-Produkcja wyrobów zgodnie z dokumentacją;
-Kontrola jakości wykonywanych detali;
-Samodzielna obsługa obrabiarki;
-Przestrzeganie zasad BHP, ppoż. i ochrony środowiska obowiązujące na stanowisku pracy.

Kwalifikacje:
-Doświadczenie w pracy z maszynami obróbki skrawaniem lub maszynami CNC;
-Wykształcenie kierunkowe lub równoważne;
-Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
-Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
-Podstawowa obsługa komputera;
-Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn HAAS.

Oferujemy
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
-Stabilną i ciekawą prace dającą możliwość rozwoju;
-Stabilne warunki zatrudnienia.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-centrum-obrobczego-cnc-wroclaw-okolice-wroblowice-pow-sredzki,oferta,5914230

Nenckiego 184
52-212 Wrocław
DolnośląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
8941091720
REGON:
932834962