Frezer CNC
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Zgorzelec
Firma:
M.A.Gryla Sp.z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Praca na samodzielnym stanowisku operatora - programisty frezarki CVC
-Praca na maszynie DMG DMU
-Programowanie i obsługa maszyny CNC zgodnie ze specyfikacjami technicznymi.
-Rozumienie i oznaczanie tolerancji wymiaru, kształtu i położenia.
-Znajomość narzędzi skrawających.
-Wybór/wymiana odpowiednich narzędzi.
-Kontrola jakości i wprowadzanie ewentualnych poprawek.
-Praca z takimi materiałami, jak stal, stal nierdzewna, aluminium.
-Dokonywanie pomiarów przy użyciu mikrometru, suwmiarki, wysokościomierza (TESA Hite Scan).

Wymagania:
-Doświadczenie: minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku programisty i operatora frezarek CNC
-Umiejętność czytania i interpretacji rysunku technicznego, pisania programów i ustawiania maszyny.
-Umiejętność wykonywania pomiarów przy użyciu różnego rodzaju narzędzi.
-Własny samochód - mile widziany.
-Wysoka motywacja do pracy, dokładność, odpowiedzialność.

Oferujemy:
-Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Możliwość doszkolenia
-Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
-Wynagrodzenie odpowiadające wiedzy i doświadczeniu

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/frezer-cnc-zgorzelec,oferta,5041594?sug=oferta_bottom_ss_4

Jędrzychowice 121
59-900 Zgorzelec
DolnośląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
1010003845
REGON:
21183100