Operatora Centrum Tokarskiego CNC
Lokalizacja:
Śląskie, Strumień
Firma:
Strumet Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-obsługa centrum tokarskiego CNC,
-obsługa systemu sterowania Fanuc,
-uruchamianie programów na maszynach zgodnie z raportem programu,
-kontrolowanie wymiarów i jakości wykonywanych detali na zmianie zgodnie z rysunkiem technicznym,
-kontrola i weryfikacja parametrów maszyn,
-obsługa narzędzi pomiarowych.

Wymagania:
-wykształcenie średnie techniczne,
-znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:
-pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie,
-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-pracę w siedzibie zakładu pracy w zmianowym systemie pracy,
-bogaty pakiet socjalny m.in. świadczenia pieniężne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, nieoprocentowane
pożyczki, stołówkę zakładową,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-rozbudowany system premiowania, m.in: premię jakościową, wakacyjną, roczną,
-bezpieczne warunki pracy w nowoczesnych halach produkcyjnych,
-pracę na najwyższej klasy maszynach i urządzeniach,
-możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych- kursy i szkolenia operatorów maszyn, wózków widłowych, suwnic, kursy spawalnicze.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-centrum-tokarskiego-cnc-strumien,oferta,5871832

Ks. Londzina 61
43-246 Strumień
ŚląskiePL