Technolog – Kontroler Wyrobów
Lokalizacja:
Śląskie, Ruda Śląska
Firma:
Huta Pokój S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-opracowywanie dokumentacji technicznej oraz procesów technologicznych zgodnie z przepisami BHP,
-pozyskiwanie do produkcji nowych wyrobów i narzędzi technologicznych,
-zapewnienie niezawodnych procesów produkcyjnych i technologicznych, przy zachowaniu najwyższej jakość oraz optymalnych kosztów wytwarzania wyrobów,
-projektowanie oprzyrządowania oraz oprogramowywanie maszyn,
-dbałość o sporządzanie prawidłowej dokumentacji technologicznej i nadzór nad nią,
-zarządzanie danymi i zmianami w procesie oraz analiza i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych,
-analizowanie wyników jakościowych i opracowywanie planu działań prewencyjnych i korygujących,
-współuczestniczenie i wdrażanie projektów dotyczących rozwoju procesu produkcyjnego, projektowanie przyrządów, narzędzi i wyrobów,
-podejmowanie aktywnych działań mających na celu podniesienie wydajności produkcji oraz jej optymalizację, poprzez czynny udział oraz inicjowanie nowych, bardziej ekonomicznych rozwiązań procesów technologicznych we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstwa.

Oczekiwania:
-wykształcenie techniczne – mile widziane wyższe kierunkowe (obróbka skrawaniem, mechanika i budowa maszyn lub inne pokrewne),
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku: mechanik obróbki skrawaniem / frezer / tokarz / programista /,
-praktyczna znajomość technologii powierzchniowej obróbki metalu oraz wytwarzania drobnych konstrukcji spawanych,
-bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
-znajomość oprogramowania Auto Cad oraz pakietu Ms Office,
-umiejętność programowania tokarek numerycznych w programach CAM (EdgeCam) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
-umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
-możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania specjalistycznego doświadczenia,
-atrakcyjny pakiet socjalny,
-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-kontroler-wyrobow-ruda-slaska,oferta,5877121

ul. Piotra Niedurnego 79
41-709 Ruda Śląska
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6410005454
REGON:
271526730