Operator Tokarki CNC
Lokalizacja:
Zachodniopomorskie, Stargard Szczeciński
Firma:
KUCA Sp z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Obsługa produkcyjna 3-osiowej tokarki ze sterowaniem Siemens - sinumerik
-Zbrojenie, wymiana narzędzi, kontrola stanu narzędzi podczas pracy
-Kontrola wykonywanych operacji zgodnie z wymaganiami jakościowymi
-Prowadzenie pomiarów i kontroli jakości zgodnie z rysunkiem technicznym
-Wykonywanie okresowych prac konserwacyjnych maszyny
-Obowiązki na stanowisku są uzależnione od umiejętności kandydata i zmieniają się wraz z doświadczeniem m.in. o samodzielny dobór narzędzi, parametrów skrawania, pisanie programu, ustawianie produkcji, itd.

Wymagania:
-Wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne)
-Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
-Umiejętność czytania rysunku technicznego
-Umiejętność obsługi podstawowych przyrządów kontrolno-pomiarowych (suwmiarka, mikrometr)
-Gotowość do pracy w systemie zmianowym
-Podstawowa znajomość obsługi komputera
-Zaangażowanie i silna motywacja do podnoszenia kwalifikacji
-Mile widziana znajomość układów sterowania Siemens (sinumerik)

Oferujemy:
-Pracę w firmie w należącej do czołowych producentów osprzętu sieci trakcyjnej w Polsce
-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Atrakcyjne i czytelne zasady wynagradzania + system premiowy
-Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, umiejętności oraz stażu pracy
-Możliwość przyuczenia do stanowiska
-Zapewniamy możliwości rozwoju zawodowego, podnoszenia swoich kwalifikacji

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-tokarki-cnc-programista-ustawiacz-stargard,oferta,5905535

Pierwszej Brygady 35
73-110 Stargard Szczeciński
ZachodniopomorskiePL
Tel.:
Fax:
Fax:
NIP:
9552251130
REGON:
320603558