Obsługa frezarek CNC
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
ZEC SERVICE Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Obsługa frezarek CNC (wg opracowanych programów obróbki).
-Dobór narzędzi, parametrów obróbki.

Wymagamy:
-Doświadczenie na stanowisku obróbki skrawaniem CNC min 2lata.
-Wskazane wykształcenie techniczne (kierunkowe).
-Wskazana umiejętność korekty programowania maszyn CNC (3,4 osie).
-Wskazana znajomość sterowań FANUC, HEIDENHAIN.
-Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:
-Interesującą prace w stabilnej firmie.
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
-Możliwość rozwoju zawodowego.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-frezarek-cnc-wroclaw,oferta,5048038

Łowiecka 24
50-220 Wrocław
DolnośląskiePL