Operator CNC - Elektrodrążarki
Lokalizacja:
Przyszowice
Firma:
GATNER DARIUSZ Firma Handlowo-Usługowa "DAREX"
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

OBOWIĄZKI:
-Ustawianie i obsługa elektro-drążarek CNC, dobór narzędzi mocujących oraz materiałów produkcyjnych;
-Czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn;
-Nadzór jakościowy nad wykonanymi detalami, praca z dużymi dokładnościami.

WYMAGANIA:
-Wykształcenie min. zawodowe techniczne;
-Doświadczenie na stanowisku Operatora Maszyn CNC;
-Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
-Bardzo dobra umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych;
-Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność wykonywania zadań;
-Bardzo dobra organizacja pracy;
-Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej.

OFERUJEMY:
-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w dynamicznie rozwijającej się Grupie;
-Ambitne, samodzielne stanowisko, praca w profesjonalnym i zaangażowanym zespole;
-Możliwość udziału w tworzeniu nowego, dynamicznego działu;
-Szerokie możliwości rozwoju zawodowego, atrakcyjny system wynagrodzeń.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca%2Foperator-cnc-elektrodrazarki-gliwice-okolice-ruda-slaska-okolice-przyszowice-pow-gliwicki%2Coferta%2C5050824%2Coferta%2C5050824

Brzeg 20
44-178 Przyszowice
PL
Tel.:
Fax:
NIP:
6481880040