Główny Technolog – Kierownik Działu Technicznego
Lokalizacja:
Mazowieckie, Teresin
Firma:
SAGA Poland Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zadania na oferowanym stanowisku:
-Tworzenie technologii optymalnej kosztowo oraz adekwatnej do posiadanych możliwości,
-Prawidłowe planowanie procesu technologicznego,
-Wdrażanie Lean Manufacturing
-Znajomość oraz umiejętność stosowania wymogów w branży Automotive ISO/TS 16949 opcjonalnie IATF 16949,
-Optymalizacja technologii pod kątem ilości materiału oraz pracochłonności,
-Wdrażanie oraz biegła znajomość zagadnień APQP,PPAP
-Wsparcie działu produkcji w rozwiązywaniu problemów,
-Nadzór nad kilkuosobowym zespołem.

Od Kandydatów oczekujemy:
-Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne),
-Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale technicznym w firmie produkcyjnej (preferowane w obszarze -przemysłu ciężkiego lub automotive),
-Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego,
-Znajomości procesów obróbki aluminium oraz mile widziane doświadczenie w branży odlewnictwa ciśnieniowego metali,
-Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
-Nastawienia na osiąganie celu.

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-Pracę w stabilnej, rozwijającej się Grupie Luma Automotive,
-Możliwości ciągłego rozwoju zawodowego i inicjowania nowych prac rozwojowych.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/glowny-technolog-kierownik-dzialu-technicznego-teresin-pow-sochaczewski,oferta,5862041

Guzowska 4
96 - 515 Teresin
MazowieckiePL