Technolog Kucia Matrycowego
Lokalizacja:
Zachodniopomorskie, Stargard Szczeciński
Firma:
KUCA Sp z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-projektowanie procesu kucia matrycowego
-projektowanie narzędzi (matryc) wykorzystywanych do procesu kucia
-nadzór nad obróbką plastyczną metali z wykorzystaniem urządzeń mechanicznych: młoty kuźnicze, prasy mechaniczne

Wymagania:
-minimum 5 lat doświadczenia zawodowego
-doświadczenie w pracy z maszynami i urządzeniami produkcyjnymi
-wykształcenie minimum średnie
-umiejętność czytania rysunku technicznego

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-kucia-matrycowego-stargard,oferta,5850107

Pierwszej Brygady 35
73-110 Stargard Szczeciński
ZachodniopomorskiePL
Tel.:
Fax:
Fax:
NIP:
9552251130
REGON:
320603558