Ślusarz narzędziowy
Lokalizacja:
Kujawsko-Pomorskie, Białe Błota
Firma:
TOOLMAX Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Obowiązki:
-przygotowanie form i narzędzi do procesu produkcyjnego
-dokonywanie cyklicznych przeglądów form i narzędzi według określonego harmonogramu
-dokonywanie doraźnych napraw, regeneracji i konserwacji form i narzędzi produkcyjnych
-dokumentowanie przeprowadzonych prac zgodnie z obowiązującymi procedurami
-inne zadania związane z wykonywaną pracą

Wymagania:
-umiejętność czytania rysunku technicznego mile widziana
-umiejętność posługiwania się narzędziami i przyrządami pomiarowymi
-doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
-sumienność i inicjatywa oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-wysokie standardy zatrudnienia
-możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i efektów pracy
-prywatną opiekę medyczną

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/slusarz-narzedziowy-bydgoszcz-okolice-biale-blota-pow-bydgoski,oferta,5882953

Narzędziowa 6
86-005 Białe Błota
Kujawsko-PomorskiePL
NIP:
9671337524