Młodszy Operator CNC – Tokarki
Lokalizacja:
Lubliniec
Firma:
EthosEnergy Poland S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Obsługa tokarki sterowanej numerycznie
-Montaż i demontaż obrabianych elementów
-Wprowadzanie korekcji narzędzia
-Pomiary obrobionych elementów
-Wypełnianie kart produkcyjnych i przestrzeganie procedur produkcyjnych przekazanych przez przełożonego
-Cykl pracy II zmianowy z opcją III zmiany

Wymagania:
-Praktyczna umiejętność obsługa maszyn CNC - tokarki
-Umiejętność poprawnej wymiany płytek skrawających
-Podstawowa obsługa narzędzi pomiarowych takich jak mikrometr do pomiarów zewnętrznych, średnicówka zegarowa, suwmiarka
-Umiejętność korzystania z czujnika zegarowego przy ustawianiu detali

Oferujemy:
-Umowę o pracę
-Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
-Atrakcyjne świadczenia socjalne

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/mlodszy-operator-cnc-tokarki-wroclaw,oferta,5883467

Powstańców Śląskich 85
42-701 Lubliniec
PL