Operator przecinarki plazmowej CNC
Lokalizacja:
Lubuskie, Zielona Góra
Firma:
INVEST-TECH Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Obsługa przecinarki plazmowej sterowanej numerycznie
-Kontrola jakościowa elementów i pomiar wykonywanych detali
-Ustawienie parametrów i nadzór nad maszyną
-Bieżąca konserwacja maszyny

Wymagania:
-Doświadczenie w obsłudze przecinarki CNC
-Znajomość rysunku technicznego
-Gotowość do pracy w systemie 2 – zmianowym
-Mile widziane uprawnienia na suwnice i wózki jezdniowe
-Dokładność, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
-Umiejętność pracy w zespole
-Umiejętność organizacji własnej pracy

Oferujemy:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
-Przyjazne środowisko pracy
-Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego
-Kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami
-Dofinansowanie do karty Fit-Sport
-Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-przecinarki-plazmowej-cnc-torun,oferta,5872670

Płaska 12
87-100 Toruń
Kujawsko-PomorskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
8792290755
REGON:
871546227