OPERATOR MASZYN
Lokalizacja:
Mazowieckie, Żyrardów
Firma:
Agra
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zadania:
-Obsługa maszyn i urządzeń na poszczególnych stanowiskach,
-Kontrola przebiegu produkcji,
-Kontrola jakości produkowanych wyrobów.

Wymagania:
-Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,
-Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
-Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, suwnice oraz umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
-Mile widziane doświadczenie w pracy maszynami CNC (dot. operatorów pras krawędziowych i wypalarek),
-Zaangażowanie, dyspozycyjność, dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze dostosowane do posiadanych kompetencji zawodowych, oraz system premiowy,
-Możliwość odbywana szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
-Rozwój zawodowy,
-Dowóz do miejsca pracy.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-oborniki,oferta,5825707

Kontakt z wystawcą:

Agra
Roof
96-300 Żyrardów
MazowieckiePL