OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE
Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków
Firma:
EC ENGINEERING
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Uzbrajanie obrabiarki w niezbędne narzędzia,
-Dobór parametrów skrawania do zastosowanych narzędzi,
-Dokonywanie pomiarów,
-Prawidłowa realizacja procesu na obrabiarce,
-Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi.

Wymagania:
-Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
-Minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie,
-Znajomość sterowania Heidenhain
-Dobra znajomość rysunku technicznego,
-Mile widziana znajomość sterowania obrabiarek 4 osiowych
-Zdolności manualne i techniczne,
-Dokładność, precyzja, odpowiedzialność,
-Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
-Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność (praca na trzy zmiany),
-Szybkość uczenia się, elastyczność, zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferuje:
-Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę, pełny etat,
-Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
-Pracę w Spółce o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku,
-Możliwość zdobywania nowych doświadczeń, rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i samorealizacji.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-obrabiarek-sterowanych-numerycznie-mielec,oferta,5848157

Opolska 100
31-323 Kraków
MałopolskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
9452024653
REGON:
356908241